Karrier

Fogászati szakasszisztens és dentálhigiénikusi állás

Üdvözlünk az Uniklinik munkatársai nevében!

48 fős fogászati klinikánkon tapasztalt fogászati szakasszisztenst és dentálhigiénikust keresünk.

Ha szívesen dolgoznál igényes, profi környezetben, szeretsz emberekkel foglalkozni és csapatban együttdolgozni, nálunk a helyed!

Fogászati szakasszisztens és dentálhigiénikus

határozatlan időre, teljes munkaidőra

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Dentálhigiénikusi műszak mellett, általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában
  • A parodontológus kollégák aktív segítése, támogatása
  • A páciensek helyes instruálása a helyes fogmosási technikák elsajátítására
  • Periapikális röntgenfelvételek készítése
  • Szájsebészeti műtéteknél asszisztálás, másodasszisztálás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Megfelelő iskolai végzettség
  • Önálló munkával szerzett több éves szakmai gyakorlat, mint klinikai dentalhigiénikus
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és empatikus készség, páciens központúság
  • Optimista hozzáállás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Szombati munkavégzésre való nyitottság magasabb juttatásért

Amit kínálunk:

  • Rugalmas műszak beosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek, azonnali kezdés

A jelentkezés elbírálásakor előnyt jelent:

  • Szájsebészeti gyakorlat
  • Röntgenismeret
  • Magánrendelőben szerzett 2-3 éves releváns szakmai gyakorlati tapasztalat
  • Nyelvtudás

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu