Karrier

Fogászati ügyfélszolgálati munkatárs állás

Üdvözlünk az Uniklinik munkatársai nevében!

Hat fős  csapatunkba ügyfélszolgálati munkatársat keresünk.

Ha szívesen dolgoznál professzionális és barátságos környezetben, szeretsz emberekkel foglalkozni és csapatban együttdolgozni, nálunk a helyed!

Fogászati ügyfélszolgálati munkatárs

határozatlan időre, teljes munkaidőben

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Kapcsolattartás a páciensekkel, szolgáltatókkal
  • Internetes, telefonos és személyes ügyintézés, időpont-egyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok
  • Páciensek fogadása, fizettetése
  • Esetenként külföldi páciensekkel való kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos, dinamikus, gyakorlatias személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

A jelentkezés elbírálásakor előnyt jelent:

  • Középfokú angol vagy német vagy francia nyelvtudás
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu