Karrier

Pénzügyi asszisztens állás

Üdvözlünk az Uniklinik munkatársai nevében!

Több mint 50 fős fogászati klinikánkon pénzügyi asszisztenst keresünk.

Ha igényes vagy arra, hogy milyen környezetben és kikkel dolgozol együtt, akkor a csapatunkban a helyed!

határozatlan időre, rész munkaidőben

Feladataid lesznek:

  • ügyfélszolgálati kollégák által kiállított vevőszámlák ellenőrzése
  • egészségpénztári számlák kiegyenlítésének ellenőrzése
  • vevő számlák importálása a könyvelési rendszerbe
  • vevői tartozások egyeztetése
  • vevők által fizetett előlegek ellenőrzése
  • készpénzben kiegyenlített vevőszámlák listázása az ügyviteli rendszerből
  • utalási tranzakciók rögzítése a banki rendszerben
  • bankkivonatok letöltése
  • bankkivonatok rögzítése a könyvelési rendszerben
  • bankkártyával kiegyenlített vevőszámlák tételes rögzítése a könyvelési rendszerben
  • egészségpénztári számlák kiegyenlítésének rögzítése a könyvelési rendszerben
  • szállítói számlák fizetési határidejének nyomon követése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • 1-3 év irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Csapatmunkára való készség
  • Gyors és pontos munkavégzés, monotónia tűrés, hatékony időmenedzsment
  • Tanulásra való nyitottság, megoldásfókuszú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek
  • Harmonikus, minőségi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Megbízható, felelősségteljes csapat

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu