Karrier

Ügyfélszolgálati vezetői állás

Üdvözlünk az Uniklinik munkatársai nevében!

48 fős fogászati klinikánkon tapasztalt ügyfélszolgálati vezetőt keresünk.

Ha szívesen dolgoznál igényes, profi környezetben, szeretsz emberekkel foglalkozni és csapatban együttdolgozni, nálunk a helyed!

Ügyfélszolgálati vezető

határozatlan időre, teljes munkaidőra

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Ügyfélszolgálatos csapat teljes vezetése
  • Ügyfélszolgálatos műszakokban való részvétel
  • Front office és a back office munkájának napi ellenőrzése
  • Ügyfélszolgálatos csapat motiválása
  • Heti és havi riportok készítése a vezetőség számára
  • Az ügyfélszolgálaton történő protokollok ellenőrzése
  • Páciens elégedettség maximális támogatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns vezetői munkatapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • A feladatokhoz rugalmas és proaktív hozzáállás
  • Magabiztos, dinamikus, gyakorlatias személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

A jelentkezés elbírálásakor előnyt jelent:

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek, azonnali kezdés
  • Jó hangulatú, vidám csapat
  • Rugalmas műszak beosztás

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu