Nyitva: H - Szo 7:30 - 20:00

1148 Budapest, Örs vezér tere 2.

Tel.: +36 1 222 7250

+36 1 222 9150

Kapcsolat Időpontfoglalás Belépés

Karrier

Üdvözöljük az Uniklinik

Fogászati Központ munkatársainak nevében!

 Cégünk Magyarország egyik kiemelkedő színvonalú fogászati klinikája, ahol munkatársaink professzionális feltételek mellett, a legmagasabb szakmai kompetenciával dolgoznak azért, hogy küldetésünk, filozófiánk a hét minden napján megvalósuljon:

„Szakértelem, gondoskodás, közösség, hogy minden páciensünk a lehető legjobbat kapja”

Csatlakozzon Ön is csapatunkhoz!

recepció.jpg#asset:41165

Cégünk munkatársat keres

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI

munkakörbe, határozatlan időre, teljes munkaidőbe

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Kapcsolattartás a páciensekkel, szolgáltatókkal
  • Internetes, telefonos és személyes ügyintézés, időpont-egyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok
  • Páciensek fogadása, fizettetése
  • Esetenként külföldi páciensekkel való kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos, dinamikus, gyakorlatias személyiség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

A jelentkezés elbírálásakor előnyt jelent:

  • Középfokú angol, német, dán vagy francia nyelvtudás
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek, azonnali kezdés
  • Rugalmas műszak beosztás

Amit kínálunk:

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu