Karrier

Fogászati asszisztens állás - Legyél Te is az UNIKLINIK Csapat tagja!

Szakértelem, gondoskodás, közösség, hogy minden páciensünk a lehető legjobbat kapja.

Nekünk ez a legfontosabb motivációnk már 25 éve.

Szakmai kiválóságra törekszünk, lelkiismeretesek vagyunk, és nem érjük be az átlagossal. Egymást tisztelő és megbecsülő munkatársakkal dolgozunk kiváló közösségben, és büszkék vagyunk, hogy már több mint 60 000 elégedett páciens választott bennünket.

2 szintes klinikánk 6 rendelővel, műtővel és 2 váróval várja pácienseit

modern, letisztult környezet, kiváló munkakörülmények

Keressük leendő fogászati asszisztens kollégánkat, határozatlan időre, teljes munkaidőben, aki szívesen csatlakozna Budapest egyik piacvezető fogászati központjának csapatához.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában,
  • Periapikális röntgenfelvételek készítése,
  • Szájsebészeti műtéteknél asszisztálás, másodasszisztálás.

Szeretsz majd velünk dolgozni, ha fontos neked:

  • Hogy egy támogató, segítőkész csapat tagja lehetsz,
  • A magas, versenyképes fizetés,
  • Hogy átlátható munkafolyamatok, protokollok mentén dolgozhatsz,
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Hogy a munkádat értékeljük és elismerjük.

Örömmel vesszük, ha rendelkezel:

  • Szájsebészeti gyakorlattal,
  • Röntgenismerettel,
  • Magánrendelőben szerzett szakmai tapasztalattal,
  • Nyelvtudással.

A munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges:

  • Fogászati szakasszisztensi végzettség,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Jó kommunikációs és empatikus készség,
  • Optimista hozzáállás,
  • Igény a folyamatos fejlődésre.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@uniklinik.hu