Karrier

Fogászati szakasszisztens állás

Fogászati szakasszisztens állás budapest

Keressük leendő fogászati szakasszisztens kollégánkat, határozatlan időre, teljes munkaidőben, aki szívesen csatlakozna Budapest egyik piacvezető fogászati központjának csapatához.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Általános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában,
  • Periapikális röntgenfelvételek készítése,
  • Szájsebészeti műtéteknél asszisztálás, másodasszisztálás.

Szeretsz majd velünk dolgozni, ha fontos neked:

  • Hogy egy támogató, segítőkész csapat tagja lehetsz,
  • A magas, versenyképes fizetés,
  • Hogy átlátható munkafolyamatok, protokollok mentén dolgozhatsz,
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Hogy a munkádat értékeljük és elismerjük.

Örömmel vesszük, ha rendelkezel:

  • Szájsebészeti gyakorlattal,
  • Röntgenismerettel,
  • Magánrendelőben szerzett szakmai tapasztalattal,
  • Nyelvtudással.

A munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges:

  • Fogászati szakasszisztensi végzettség,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Jó kommunikációs és empatikus készség,
  • Optimista hozzáállás,
  • Igény a folyamatos fejlődésre.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajz, valamint rövid motivációs levél elküldésével lehet. A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]