égő, maró érzés a szájban

Z. Eva

Tiszteletem!
62 éves vagyok. 4 hónapja kaptam alsó részlegesen fix, és felső teljes protézist.
Sajnos azóta folyamatosan problémáim voltak a számban, kiütések, holyagosodás, szájszárazság, nyál állagának megváltzása, változó erősségű égő,maró érzés, ami már 3 hete folyamatos. Sajnos, ahol csináltattam, többszöri nekifutásra sem tudtak segiteni. Voltam orr,fül, gégészeten, házirovosnál. Gondoltam már allergiára is. Egy biztos, a fogászati kezeléshez kapcsolódik egyértelműen.
Szeretném kérdezni véleményüket, továbbá, hogy ilyen jellegű panasszal fordulhatok-e önökhöz, és ha igen, kihez kellene bejelentkeznem.

köszönöm szépen

Természetesen megpróbálunk segíteni Önön.

Panaszaival úgy gondolom Dr. Dr. Sass Tamás, illetve Dr. Orbán Kristóf kollégáimhoz tud fordulni bizalommal.

Dr. Kovács Kitti