Gyökérkezelés után ideiglenes tömés uran fáj a fogam

C. Erika

Tisztelt Doktor nő/Doktor úr!
Márciusban teljesen gyökérkezeltek egy hátsó fogamat.Ideiglenes gyógyszeres tömést kaptam hogy majd vissza kell mennem a többi munkálatokat elvégeztetni.A kialakult vírus helyzet miatt lemondták az időpontjaimat.Múlt héten az ideiglenes tömés kiesett.Kértem időpontot és újra kaptam egy ideiglenest.2 nap telt el és azóta fáj a fogam.Mi lehet az oka?Március óta nem volt vele semmi gond,nem fájt.Múlt héten sem fájt amikor kiesett a tömés.
Lehet hogy sok a tömés a fogamban ami feszíti?Vagy gyulladás keletkezett?
Köszönöm a válaszát!

Gyökérkezelések alkalmával, két alkalom között normális jelenség, hogy panaszos egy fog.

Amennyiben panaszai nem enyhülnek, ezt jelezze kezelőorvosának.